Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Byt 3+kk 89 m2,  J. Masaryka, Hradec Králové    7 300 000,- - rezervováno

Popis nemovitosti

Máme pro Vás nabídku prodeje nadstandardního bytu 3+kk o užitné ploše 89 m2, situovaného v žádané lokalitě na ulici Jana Masaryka v Novém Hradci Králové, který se nachází ve čtvrtém podlaží moderního bytového domu s výtahem.

Byt je novostavbou s kolaudací z roku 2018, spadá do energetické třídy "B", která zaručuje nízké náklady na provoz. Navíc je velmi tichý, prostorný a  světlý, což z něj činí oázu klidu a pohody uprostřed města. Osobní vlastnictví bytu zjednodušuje a urychluje převod vlastnických práv.

Dispozice bytu

Dispozice bytu je navržena s důrazem na praktičnost a pohodlí obyvatel. Centrální prostor tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, z něhož je přímý vstup na balkon. Součástí bytu jsou dále dva samostatné pokoje, které poskytují soukromí a klid pro odpočinek. Koupelna je vybavena pohodlnou vanou a je oddělená od WC, což zvyšuje komfort při používání. Šatna a komora přímo v bytě poskytují velké množství úložného prostoru. Další komora je umístěná na chodbě v patře.

Vlastní parkovací stání a další komora se nacházejí v přízemí přímo u výtahu, což ocení zejména rodiny s dětmi nebo senioři. Z garáží je zajištěn bezbariérový přístup přímo do bytu, což je dalším z mnoha plusů této nemovitosti.

 

Okolí bytu

Lokalita bytu je skutečně výjimečná. V blízkosti se nachází škola, školka, poliklinika, nemocnice a nákupní centrum Futurum, které je vzdáleno pouhých 450 metrů. Pro vaše každodenní nákupy můžete využít nedaleké supermarkety Tesco, Lidl a Albert. Milovníci sportu a přírody jistě ocení blízkost sportovišť a Hradeckých lesů, které nabízejí skvělé možnosti pro trávení volného času. Kompletní občanská vybavenost včetně sportovního a kulturního vyžití je na dosah pěšky.

Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají komfortní bydlení s dokonalým zázemím a vysokým standardem v oblasti s plnou občanskou vybaveností.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši návštěvu, při které se můžete osobně přesvědčit o jedinečnosti této nabídky.

 

Videoprohlídka

Šedivá Zuzana a Jiřina

Vítejte na webu Šedivá finance s.r.o. Vašimi průvodkyněmi ve světě financí a nemovitostí budou Zuzana a Jiřina.

Od roku 2005 se aktivně pohybujeme v oblasti financí a nemovitostí.

Specializujeme se na poskytování poradenství v oblastech jako jsou hypotéky, pojištění a nemovitosti. Na naše klienty nehledíme jako na čísla, ale jako na jednotlivce s vlastními potřebami a cíli. Tento přístup je klíčovým prvkem naší filosofie a odráží se ve všem, co děláme.

Pokud máte zájem získat bezplatnou konzultaci nebo se o nás dozvědět více, neváhejte se na nás obrátit. Jsme Vám k dispozici a těšíme se na spolupráci s Vámi.


Šedivá Zuzana a Jiřina

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF